Vstupte mezi celebrity: vernisáž Tisk E-mail

Náš fotografický projekt se podařil a na vernisáž do Malostranské Besedy v Praze se sjeli zástupci televize, rozhlasu i tisku. A samozřejmě i naši fotografové a některé celebrity.

Image

 

 

Celý článek...
 
25. semestr: Česká a moravská poutní místa Tisk E-mail
Během semestru nám bude o historii a legendách poutních míst vyprávět Mgr. Petr Tomáštik.
Celý článek...
 
Neodeslané dopisy porotu zaujaly Tisk E-mail
Naše autorská hra Neodeslané dopisy, kterou režírovala Milena Steinmasslová, měla u poroty soutěže na Vysočině takový úspěch, že hru předvedeme i na mezinárodní přehlídce na Slovensku. Libreto hry si můžete přečíst zde, ale na živo je to mnohem lepší.
 
24. semestr: Vstupte mezi celebrity Tisk E-mail
Dofotili jsme slavné osobnosti a poslali fotografie profesionálnímu fotografovi Lukáši Ceterovi, který je zhodnotí a připraví pro tisk. Focení se v rámci projektu zúčastnilo 16 fotografů z řad studentů naší univerzity. A co nám celá tato akce dala? Kromě toho, že jsme se seznámili s fotoaparátem, měli jsme příležitost seznámit se i se samotnými objekty našich fotografií, s celebritami a osobnostmi vědy, umění, nebo filmu.
 
24. semestr: Neodeslané dopisy Tisk E-mail
Plynule navazujeme na minulý semestr, kdy jsme fotili české celebrity a připravujeme putovní výstavu fotografií. V rámci 24. semestru to tím ale nekončí. S jednou ze slavných osobností, Milenou Steinmasslovou totiž připravujeme autorskou divadelní hru, na které se podíleli obyvatelé domova. 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 14