Informace pro zájemce o službu Tisk E-mail

Postup při podávání žádosti o umístění do Domova důchodců Onšov

Domov důchodců Onšov přijímá jak mladší seniory (65-80 let), tak seniory starší (nad 80 let)

1. Přečtěte si, co nabízíme

Informace o poskytovaných službách jsou dostupné na tomto webu, naše další aktivity a střípky ze života naleznete na našich facebookových stránkách (záložka aktuality). Podrobné informace o službách a podmínkách poskytování služeb v Domově důchodců Onšov je možné získat i prostřednictvím osobní schůzky s ředitelem (případně zástupcem ředitele) domova. Tuto možnost doporučujeme. Přijeďte se k nám podívat.

2. Domluvte si schůzku

Termín schůzky je nutné předem domluvit telefonicky na č. 736 531 980 

3. Vyplňte žádost

Vyplněnou žádost, včetně vyjádření lékaře o zdravotním stavu žadatele, je nutné podat osobně (přímo v Domově důchodců Onšov). Schůzku k předání žádosti je třeba předem domluvit telefonicky nebo e-mailem na výše uvedených kontaktech. Žádost je zařazena do pořadníku čekatelů. 

4. Zavoláme vám

K nástupu do domova je žadatel vyzván telefonicky.


Soubory ke stažení: 

Žádost o umístění do Domova důchodců Onšov

Vyjádření lékaře

Ceník služeb

 

Zájemcům o pobyt v Domově důchodců Onšov, které momentálně z kapacitních důvodů nemůžeme přijmout, doporučujeme využít kvalitní služby naší spolupracující instituce CENTRA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB LUKAVEC. 

Centrum poskytuje osobám v seniorském věku pobytovou a ambulantní formu odlehčovací služby. Tyto služby jsou vhodné pro seniory, kteří v současné době žijí v domácím prostředí, a rodina již zcela nezvládá celodenní péči. V rámci centra je možné využít pobyt na dobu 3 měsíců (s přestávkami několika týdnů lze tuto službu využívat i opakovaně) nebo ambulantní formu péče, která umožňuje docházku seniorů do centra (zajištění potřebné péče a podpory během dne, stravování, doprovody k lékaři či na procházky, aktivizační programy atd.) dle předem dohodnutého rozsahu služeb (individuálně přizpůsobeného potřebám seniora) a individuálního časového harmonogramu. 

S dotazy k těmto službám, se prosíme, obracejte na paní ředitelku Petru Jelínkovou (tel. 774 624 008) nebo sociální pracovnici paní Markétu Němcovou, DiS. (tel. 606 043 798), e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Informace o službách centra najdete na webových stránkách http://www.centrumlukavec.cz

Centrum Lukavec